hoş geldiniz!

tümer marketing'in internet sayfasına hoş geldiniz. tümer marketing "web hizmetleri", "reklam ajansı", "danışma servisi" dallarında hizmet veren, gururlu geçmişinden aldığı tecrübe ile yüzünü geleceğe dönmüş bir kuruluştur.

sitemizde ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, firma profilimiz, referanslarımız, kullandığımız teknolojiler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


web & yazılım hizmetleri

web tasarım & programcılığı

web hizmetleri; bizim için yeni fikirler, teknoloji standartları ve güvenlik anlamına gelmektedir.

bu bölümdeki hizmetlerimiz; küçük firmalar ve özel kişiler için oluşturulacak yalın statik sayfalardan, her isteğe ve duruma göre hazırlanmış dinamik web sistemlerine kadar her türlü çözümü kapsamaktadır. internet reklamcılığı ve sosyal medya servisleri konusunda da sizlere uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız.

yazılım hizmetleri

çeşitlilik, uzmanlaşma ve sistematik yönelme, yazılım hizmetleri bölümündeki prensiplerimizdir.

bu bölümde proje yönetiminden, proje planlamasına, programlamadan, bakım & takip hizmetlerine kadar her türlü, aşamada hizmetler sunmaktayız. muhasebe büroları için intranet sistemleri, turizm acentası yazılımları, veritabanı programcılığı, stok yönetim sistemleri ve diğer kurumsal çözümler bu alandaki profilimizi oluşturmaktadır.

bilişim güvenliği

empati sözcüğü, bilişim güvenliği dalındaki yöntemimizi özetlemektedir.

"ofansif savunma" tekniğinin bir savunucusu olarak, bilişim ve ağ güvenliğinin her alanında kendimizi potansiyel bir saldırganın yerine koyuyor ve sisteminizdeki güvenlik açıklarını buluyor / gösteriyor, açık kapıların kapanmasını sağlıyoruz.

reklam ajansı

klasik reklamcılık

klasik reklamcılık bolümüzde etkinlik organizasyonları ve uygulamaları, reklam stratejileri, halkla ilişkiler, gazete reklamı vb. hizmetler sunmaktayız.

katalog, düğün, nişan vb. davetiyeleri, takvim ve daha niceleri basım işleri bölümümüzün ürünlerindendir.

profesyonel fotoğrafçılık & baskılı poşet bölümü

sergi organizasyonları, broşür vb. için ürün fotoğrafları, özel günler fotoğrafları, genel ve özel fotoğrafçılık hizmetleri, profesyonel fotoğrafçılık bölümümüzün geniş hizmet yelpazesini sergilemektedir.

baskılı poşet bölümümüzde üreticiden tüketiciye, fabrikadan kapınıza kadar tüm görevleri üstlenmekteyiz.

palalı a.ş.

palalı lastik ve ayakkabı san.tic. a.ş. firmasının nisan 2014 tarihinden itibaren avrupa temsilciliğini üstlenmiş olan tümer marketing, sizlere üreticiden tüketiciye; fabrika fiyatları ile çeşitli ürünler sunmaktadır.

danışma servisi

danışma ve avukatlık

"danışma ve avukatlık" servisimiz sizlere iki dilde danışma, boşanma, nafaka, borç-alacak, verayet-vesayet, gayrimenkul alım, satım vb. davaları için hizmetler sunmaktadır. bunların yanı sıra apostil ve tasdik servislerimiz de mevcuttur.

tercüme & çeviri

"tercüme & çeviri" servisimiz, sizlerin kaliteli, yeminli tercüman tarafından yapılan, mahkemelerce tanınan çeviriler için yardımcınız olacaktır.

konsolusluk hizmetleri

konsolosluğa gitmeden işlemlerinizi konsolusluk hizmetlerimiz sayesinde bitirebilirsiniz.